Plán akcí 1.6.2018 - 30.6.2018

  • 1.6
    pátek
    MZ JARO 2018 PMK
    předseda maturitní komise - Gymnázium Litvínov - Mgr. V.Vojtěch
    EX AJ, D, Z
    studijní výukový zájezd do Anglie - Cambridge - přihlášení žáci - Mgr. J.Honsová, Mgr. L.Čížová
  • 2.6
    sobota
  • 3.6
    neděle
  • 4.6
    pondělí
    CTK
    cykloturistický kurz pro žáky ze tříd 7.A8, 3.A4 - Mgr. J.Jelínková, Mgr. M.Ságlová, Mgr. Z.Zákutný
    DVPP IKAP B
    setkání odborné metodické skupiny a lídrů čtenářské gramotnosti - Ústí n/L - Mgr. J.Řeřicha
    DVPP - STÁŽ - FRANCIE
    stáž na Lycée Joffre Montpellier - Dr. M.Krahulíková
  • 5.6
    úterý
    CK EUROREBUS
    celostátní kolo Eurorebus - kategorie ZŠ01: sekunda (El Frem Z., Kraus Š., Vorel J., ZŠ02: tercie (Hadač J., Křivan M., Valenta J.), SŠ: oktáva (Čížek J., Frasyňuk S., Paul M,), SŠ-J: Čížek J.-8.A8, - Praha - Mgr. I.Vernerová
    CTK
    cykloturistický kurz pro žáky ze tříd 7.A8, 3.A4 - Mgr. J.Jelínková, Mgr. M.Ságlová, Mgr. Z.Zákutný
    DVPP - STÁŽ - FRANCIE
    stáž na Lycée Joffre Montpellier - Dr. M.Krahulíková
    EX HV
    09:00 - 09:55 kapela Free Birds uvádí tématický koncert - legendární festival WOODSTOCK 1969 - Vrchlického divadlo Louny - žáci ze tříd+doprovod: 1.A8-Číž, 2.A8-St, 3.A8-Ře, 4.A8-HVA, 5.A8-Vch, 6.A8-Kl - vstupné 50,- Kč
  • 6.6
    středa
    CTK
    cykloturistický kurz pro žáky ze tříd 7.A8, 3.A4 - Mgr. J.Jelínková, Mgr. M.Ságlová, Mgr. Z.Zákutný
    DVPP - STÁŽ - FRANCIE
    stáž na Lycée Joffre Montpellier - Dr. M.Krahulíková
    EX HV
    09:00 - 09:55 kapela Free Birds uvádí tématický koncert - legendární festival WOODSTOCK 1969 - Vrchlického divadlo Louny - žáci ze třídy+doprovod: 1.A4-Kl,Va - vstupné 50,- Kč
  • 7.6
    čtvrtek
    CTK
    cykloturistický kurz pro žáky ze tříd 7.A8, 3.A4 - Mgr. J.Jelínková, Mgr. M.Ságlová, Mgr. Z.Zákutný
    DVPP - STÁŽ - FRANCIE
    stáž na Lycée Joffre Montpellier - Dr. M.Krahulíková
  • 8.6
    pátek
    ADAM RIES
    závěrečné kolo matematické soutěže Adam Ries - Gymnázium Annaberg Buchholz (SRN) - L.Krylová (1.A8) - organizuje Mgr. I.Vernerová
    CTK
    cykloturistický kurz pro žáky ze tříd 7.A8, 3.A4 - Mgr. J.Jelínková, Mgr. M.Ságlová, Mgr. Z.Zákutný
    DVPP - STÁŽ - FRANCIE
    stáž na Lycée Joffre Montpellier - Dr. M.Krahulíková
  • 9.6
    sobota
    ADAM RIES
    závěrečné kolo matematické soutěže Adam Ries - Gymnázium Annaberg Buchholz (SRN) - L.Krylová (1.A8) - organizuje Mgr. I.Vernerová
  • 10.6
    neděle
  • 11.6
    pondělí
    DVPP - ENVIRONMENTÁLNÍ VÝCHOVA
    specializační studium - školní koordinátor environmentální výchovy - Praha - Mgr. L.Rychtrová
    BAKALÁŘI
    zápis známek
    DVPP - STÁŽ - FRANCIE
    stáž na Lycée Joffre Montpellier - Dr. M.Krahulíková
    ČMOS PŠ
    08:55 - 09:40 schůzka členů ČMOS PŠ GVH Louny
  • 12.6
    úterý
    DVPP D
    dějepisný seminář - vzdělávací webová stránka IWITNESS - Praha - Mgr. J.Řeřicha
    FOTOGRAFOVÁNÍ
    žáků školy a učitelského sboru - organizuje pí I.Sušická
    DVPP - STÁŽ - FRANCIE
    stáž na Lycée Joffre Montpellier - Dr. M.Krahulíková
  • 13.6
    středa
    DVPP - STÁŽ - FRANCIE
    stáž na Lycée Joffre Montpellier - Dr. M.Krahulíková
    OR AŠSK
    15:00 okresní rada Asociace školních sportovních klubů Louny - Union - Mgr. J.Jelínková, Mgr. M.Ságlová
  • 14.6
    čtvrtek
    DVPP - IKAP B
    setkání lídrů POLYTECHNIK BIOLOGIE - OMS - Ústí n/L - Mgr. M.Krupková
    DVPP - STÁŽ - FRANCIE
    stáž na Lycée Joffre Montpellier - Dr. M.Krahulíková
    PAHORKATINA DŽBÁN
    12:40 - 13:25 komentovaná prohlídka výstavy Pahorkatina Džbán - žáci ze třídy 3.A8 - Ing. H.Csonková
  • 15.6
    pátek
    DVPP - STÁŽ - FRANCIE
    stáž na Lycée Joffre Montpellier - Dr. M.Krahulíková
  • 16.6
    sobota
  • 17.6
    neděle
  • 18.6
    pondělí
    4. KLASIFIKAČNÍ PORADA - PŘÍPRAVA
    třídní učitelé připraví do sborovny třídní výkazy k zápisu prospěchu žáků své třídy
    TŘÍDNÍ VÝLET
    Máchovo jezero - žáci ze třídy 4.A8 - Mgr. I.Vernerová
  • 19.6
    úterý
    TŘÍDNÍ VÝLET
    Máchovo jezero - žáci ze třídy 4.A8 - Mgr. I.Vernerová
    MEDIÁLNÍ VÝCHOVA
    11:45 - 13:25 beseda - migrace v dnešní žurnalistice - žáci ze třídy 5.A8 - redaktor týdeníku Respekt - organizuje Mgr. Z.Zákutný
  • 20.6
    středa
    TŘÍDNÍ VÝLET
    Bedřichov - Jizerské hory - žáci ze třídy 2.A4 - Dr. I.Slavíková, Mgr. L.Čížová
    TŘÍDNÍ VÝLET
    Máchovo jezero - žáci ze třídy 4.A8 - Mgr. I.Vernerová
    EU - KOMUNIKAČNÍ SÍTĚ
    07:10 - 08:45 Evropská Unie - komunikační sítě - Ing. B. Kurka - žáci ze Svs ze tříd 7.A8, 3.A4 - Mgr. V.Vojtěch
  • 21.6
    čtvrtek
    TŘÍDNÍ VÝLET
    Jenišov - Horní Planá - žáci ze třídy 5.A8 - Mgr. Z.Zákutný
    TŘÍDNÍ VÝLET
    Červený Hrádek - žáci ze třídy 6.A8 - Mgr. L.Rychtrová
    TŘÍDNÍ VÝLET
    Bedřichov - Jizerské hory - žáci ze třídy 2.A4 - Dr. I.Slavíková, Mgr. L.Čížová
    OSLAVY
    11:45 - 12:30 100 let české státnosti - pěvecké vystoupení žáků školy na Mírovém náměstí v Lounech - pí E.Kleinová
    RODIČE 2018/2019
    16:00 schůzka se zákonnými zástupci žáků ze třídy 1.A8 - primy osmiletého studia školního roku 2018/2019 - učebna č.32
    RODIČE 2018/2019
    17:00 schůzka se zákonnými zástupci žáků ze třídy 1.A4 čtyřletého studia školního roku 2018/2019 - učebna č.32
  • 22.6
    pátek
    TŘÍDNÍ VÝLET
    Jenišov - Horní Planá - žáci ze třídy 5.A8 - Mgr. Z.Zákutný
    TŘÍDNÍ VÝLET
    Červený Hrádek - žáci ze třídy 6.A8 - Mgr. L.Rychtrová
    TŘÍDNÍ VÝLET
    Bedřichov - Jizerské hory - žáci ze třídy 2.A4 - Dr. I.Slavíková, Mgr. L.Čížová
    DVPP CH
    08:00 - 14:00 workshop - Unipetrol Záluží - Mgr. M.Krupková
  • 23.6
    sobota
    TŘÍDNÍ VÝLET
    Jenišov - Horní Planá - žáci ze třídy 5.A8 - Mgr. Z.Zákutný
  • 24.6
    neděle
    TŘÍDNÍ VÝLET
    Jenišov - Horní Planá - žáci ze třídy 5.A8 - Mgr. Z.Zákutný
  • 25.6
    pondělí
    4. KLASIFIKAČNÍ PORADA - PŘÍPRAVA
    07:10 - 12:30 třídní učitelé diktují zástupci ředitele klasifikaci a absenci žáků své třídy do Bakalářů podle časového rozpisu
    VÝUKA
    07:10 - 12:30 vyučování probíhá podle rozvrhu a suplování od 0. do 5. vyučovací hodiny
    4. KLASIFIKAČNÍ PORADA
    13:00 třídní učitelé informují o prospěchu, chování a absenci žáků ve třídě, doplňují je vyučující ve třídě
  • 26.6
    úterý
    PŘÍPRAVA NA SOČ
    na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích - P.Stejskalová (1.A4) - pedagogický doprovod Mgr. L.Rychtrová
    VÝUKA
    07:10 - 12:30 vyučování probíhá podle rozvrhu a suplování od 0. do 5. vyučovací hodiny
    UČEBNICE
    08:00 - 09:40 žáci ze tříd 1.A8 - 4.A8 odevzdávají učebnice
  • 27.6
    středa
    BURZA UČEBNIC
    pro žáci ze tříd 4.A8 - 3.A4 na dvoře školy
    PŘÍPRAVA NA SOČ
    na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích - P.Stejskalová (1.A4) - pedagogický doprovod Mgr. L.Rychtrová
    UČEBNICE
    08:00 - 10:40 žáci ze tříd 1.A8 - 3.A8 dostávají učebnice na školní rok 2018/2019
  • 28.6
    čtvrtek
    ZÁJMOVÝ DEN
    pro všechny žáky GVH - podle pokynů vyučujících
  • 29.6
    pátek
    VYSVĚDČENÍ
    08:00 třídní učitelé provedou rozbor klasifikace, chování a absence žáků své třídy a předají vysvědčení za 2. pololetí školního roku 2017/2018
  • 30.6
    sobota

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"